• Неодамнешно
Ажурирање на Меѓународните SPH-501 Анти-Џем Пареа Табела Пан, Половина Големина, 1 4 Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки Челик AISI-304

Ажурирање на Меѓународните SPH-501 Анти-Џем Пареа Табела Пан, Половина Големина, 1 4 Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки

Buyers rating:
DEN 230.88

Количина на стоки

Оваа анти-џем пареа табела пан има засилен агол дизајн кој дава сила и qllows простор помеѓу тави за лесно отстранување.На здрав, 23 мерач нерѓосувачки челик дизајн е изградена минатата преку многу вклучена услуги.Дизајниран за хотели и ресторани и совршен за вашиот дом собири со многу луѓе.Супериорен одговара за греење и ефикасност чува храна, топли и свежи за подолг период на време.Половина големина е одлично за средни до големи делови.Ова Ажурирање Меѓународната анти-џем пареа табела пан е добра алатка за издржување на голем број гости во бифе амбиент.На засилен агол дизајн петки сила и овозможува простор помеѓу тави за лесно отстранување.Супериорен одговара за греење и ефикасност се протега на време вашата храна останува топла.Направени од издржлив и здрав, 23 мерач нерѓосувачки челик.Nsf наведени.Оваа половина големина на тавата зема половина од просекот на пареа маси.тоа е за големи делови.Мерки 12 3/4 од 10 3/8 од 1 1/4 во.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат