• Неодамнешно
Ажурирање на Меѓународните STP-114 S/Пареа Табела Пан, Деветти Големина, 4 во Длабока, 18-8 Нерѓосувачки Челик AISI-304

Ажурирање на Меѓународните STP-114 S/Пареа Табела Пан, Деветти Големина, 4 во Длабока, 18-8 Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 340.80

Количина на стоки

Оваа пареа табела пан е одлична алатка за било која вклучена амбиент.На здрав, 25 мерач нерѓосувачки челик дизајн е изградена минатата преку многу услуги.Дизајниран за хотели и ресторани и совршен за вашиот дом собири со многу луѓе.Чува храна, топли и свежи за подолг период на време.Деветтиот големина е одлично за мали порции и сосови.Ова Ажурирање на Меѓународните пареа табела пан е добра алатка за издржување на голем број гости во бифе амбиент.Тоа лесно се вклопува во пареа маси.тоа е да одржите храната топла за долги периоди на време.Направени од издржлив и здрав, 25 мерач нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно за лесно да се исчисти.Оваа деветтиот со големина на тавата е мал и правоаголни, совршени за помали делови или сосови.Мерки 6 1/8 во страна 4 1/4 во страна 4 во.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат