• Неодамнешно
Ажурирање на Меѓународните NJP-504L 1/2 Анти-Џем Пан 4 Долго Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки Челик AISI-304

Ажурирање на Меѓународните NJP-504L 1/2 Анти-Џем Пан 4 Долго Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки Челик AISI-304

Buyers rating:
DEN 342.72

Количина на стоки

Пан е одлична за печење, buffets, barbeques, партии, или било која друга социјална собир во вашиот дом.Направени со 25 мерач 18/8 нерѓосувачки челик што го прави многу издржлив.Предметот е дизајниран со идејата на професионална restauarnt квалитет на производот право во вашиот дом.На засилен агол дизајн им овозможува на сила и простор помеѓу тави за лесно отстранување.Греење efficency се протега држи пати.Ова Ажурирање на Меѓународните 1/2 големина анти-џем пан е 4 инчен долго длабоко.Оваа пан е одлична за печење, buffets, barbeques, партии, или било која друга социјална собир во вашиот дом.Овој предмет е дизајниран со идејата на професионална ресторан квалитет на производот право во вашиот дом.Овој објект е стилски, но сепак едноставна.Тоа се прави со 25 мерач 18/8 нерѓосувачки челик што го прави многу издржлив.Постои засилен агол дизајн кој им овозможува на сила и простор помеѓу тави за лесно отстранување.Греење, efficency се протега држи пати.Тоа е NSF (National Канализација фондација) се наведени.Анти-џем карактеристика овозможува за редење и отстранување на пареа тави за да се направи многу брзо и лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат