• Неодамнешно
Carlisle 3088803 3088813 StorPlus Висока Топлина Храна Пан, 6 Длабоко, Деветти Големина, Црна, 1/9 Големина (Пакување од 6)

Carlisle 3088803 3088813 StorPlus Висока Топлина Храна Пан, 6 Длабоко, Деветти Големина, Црна, 1/9 Големина

Buyers rating:
DEN 1813.20

Количина на стоки

40°F до 375°f висока топлина храна пан нуди единствено решение од flash-замрзнување на микробранова на пареа табела.Украсениот-во својство индикатори (quarts и литри) со помош на мерење и контрола дел.Мазна заоблени површината и агли за да се намали храна отпад.Nsf наведени, bpa free и машина за миење садови безбедно.На Carlisle 3088813 Деветтиот големина, 6 инчи длабоки, висока топлина храна пан (-40°f до 375°f) е единствено решение за ладно складирање, flash-замрзнување, микробранова печка загреете и готвење, како и продолжена висока температура задржување на пареа табела апликации.Употреба на Килибар 1.4 четвртиот пан да се соберат, транспорт и прикажување на готови јадења и toppings на сите температури на настани и вклучена станици.Украсениот-во својство индикатори (quarts и литри) дисплеј мерење и да се олесни дел контрола.Мазна заоблени внатрешни работи го прави секој лажичка смета и го намалува храна отпад.Текстура надворешните рабови се спротивстави на гребење и нудат подобрување на ракувањето.Пан е пластовидно за практично складирање.Тоа е исто така компатибилна со Carlisle Stor Plus универзална и ПАМЕТНИ капаци (се продава одделно).тоа е NSF наведени, BPA free и машина за миење садови безбедно.Храната пан има и целокупниот мерења на 6.75 x 4.26 x 6 инчи (L x W x D).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат