• Неодамнешно
Excellante 849851008540 Анти Џем Тави, 22 Колосек, 4 Длабоко, Квартал Големина

Excellante 849851008540 Анти Џем Тави, 22 Колосек, 4 Длабоко, Квартал Големина

Buyers rating:
DEN 427.44

Количина на стоки

Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост и лесно одржување.Анти-џем пареа тави се совршени за било кој ресторан, бифе, угостителство, кафетерија, или ресторан каде што храната warmers се користи.Анти-Џем функција го прави редење и отстранување на пареа тави кавга-бесплатно, наменска за секој зафатен кујна.Националните Санитарни Фондација (NSF), одобрени.Квартал големина, 4 Инчен длабоко за употреба како condiment носители или со храна пареа.Excellante квартал големина од 4 Инчи длабоки 22 мерач анти џем тави.Анти-Џем, тешки-должност, 22 колосек, од не ' рѓосувачки челик пареа тави се користи како трајни храна на сопствениците.Тие се совршени за задржување на храна, мирудии, или било кој друг ресторан предмети.Анти-џем функција го прави пареа тави лесно пренослив.Агли овозможуваат лесно маневрирање меѓу тави.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат