• Неодамнешно
INTBUYING 2 ПАРЧИЊА Полна Големина Пан Нерѓосувачки Челик 4 Iinches Длабоко Капак Вклучени 50 Колосек Нерѓосувачки Челик

INTBUYING 2 ПАРЧИЊА Полна Големина Пан Нерѓосувачки Челик 4 Iinches Длабоко Капак Вклучени 50 Колосек Нерѓосувачки

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Мин.Цел Количество : 2 Парчиња.Ширина (Инчи) : 12.88. Должина (Инчи) : 20.88. Висина (Инчи) : 4. 4-Инчен Длабоко Полна Големина Пареа Табела Пан,Покрие&Капак е вклучена.Направени од 50 колосек од не ' рѓосувачки челик.Објектот Вклучени(190900) : 2* Полна Големина Пан 2* Капакот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат