• Неодамнешно
CMI Полна Големина од Нерѓосувачки Челик, Храна Тави Gastronorm Контејнери,2.5Длабоко Храна Контејнери - Пакет од 6

CMI Полна Големина од Нерѓосувачки Челик, Храна Тави Gastronorm Контејнери,2.5Длабоко Храна Контејнери - Пакет

Buyers rating:
DEN 1847.76

Количина на стоки

Производ Големина : 1/1 GN 2.5" Длабоко;Прибл.Капацитет : 8.8 Литар.Го издржат температури од -40°F до 536°F(-40 ℃ 280 ℃).ФДУ Наведени Нерѓосувачки Челик материјал, Безбеден за човековото здравје;Ова Пан е NFS Одобрени, што е во согласност со строгите стандарди и процедури утврдени со NSF за контакт со храна.Прецизно дизајнирани да Gastronorm спецификации,Лесно да се оџакот, со широк прирабница за да се обезбеди непречено одговара за првично маси и пруги.Лесно чистење и оптимална хигиена благодарение на мазната површина и голем агол и подот радиуси.CMI Нерѓосувачки Челик Храна Тави&Храна Контејнери - Пакет од 6.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат