• Неодамнешно
Alessi AMMI22 RO MiòJar Тегла за мачка Храна во Чаша со капак во термопластични Смола, Една Големина, Црвен Портокал

Alessi AMMI22 RO MiòJar Тегла за мачка Храна во Чаша со капак во термопластични Смола, Една Големина, Црвен

Buyers rating:
DEN 1080.00

Количина на стоки

Тегла да ги зачувате вашето домашно милениче омилени третира.Дизајнер : Miriam Mirri.Материјал : стакло и термопластични смола.Димензии : висина 10.63", со дијаметар од 4.14".Лесно да се чисти стакло тегла.Објектот посветен на светот на домашни миленици, дизајниран од страна на Miriam Mirri, со вообичаените рекреативни, емотивна функција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Jarmazing Производи Мејсон Тегла Сируп Фармацевт - Наместете го на 2 – 16 оз Топката Тегли со ' Рѓа-Доказ, Течење-Доказ,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jarmazing Производи Мејсон Тегла Сируп Фармацевт - Наместете го на 2 – 16 оз Топката Тегли со ' Рѓа-Доказ, Течење-Доказ,

МЕЈСОН ТЕГЛА СИРУП ПУМПА СЕТ : Секој сет вклучува две автентични Американскатанаправени Мејсон Тегли и

DEN 479.76