• Неодамнешно
Мали Миленичиња Одберете Директно Тимотеј Сено Коцки - Сите Природни Тимотеј Сено, Не се Помеша - Дадени Свежи, Гаранција, (1 lb)

Мали Миленичиња Одберете Директно Тимотеј Сено Коцки - Сите Природни Тимотеј Сено, Не се Помеша - Дадени

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

**НОВ ПРОИЗВОД**.НЕ се СОВПАДНА КОЦКА - Оваа коцка е 100% директно Тимотеј Сено, нема филери, не луцерка додаде.ПОМАЛА КОЦКА - Многу од коцки на пазарот се произведени за поголеми животни, и затоа димензии на нив се прилично големи.Мали Миленичиња Одберете Директно Тимотеј Коцки се помали, совршено се вклопуваат за мали миленичиња. 100% СВЕЖО, 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние режим на квалитетот на нашите производи, и ви ветувам нема да најдете повеќе премиум производ на пазарот.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас и ние и ветуваме да се грижи за тоа за вас.ПОГОДНОСТ - Коцки се убаво алтернатива да изгубат сено, како тие се обезбеди удобност фактор кога се во движење.Директно Тимотеј коцка, обезбедува исхрана на нашите мали домашни миленици треба, додека во форма на коцка со ограничување на износот на соба, и хаос.Овие сено коцки не се како оние што се види на други места, со "мешавина" Во имиња.Овие овде се 100% СИТЕ ПРИРОДНИ тимотеј сено, и ништо друго да се додаде.Многу на пазарот се тимотеј сено се вклопуваат, а најчесто 50% состојки е луцерка сено, кој само треба да се хранат како закана за домашни миленици.Како и да е, Овие се единствени по големината, многу помал, а потоа другите на пазарот да ги направи многу повеќе Идеален за исхрана на мали домашни миленици, и се погодни за да се земат заедно, и помалку хаотичен.Многу Зелена, многу свежо, само најдобро за мали миленичиња!Мали Миленичиња Одберете започна во 2012 кога Lizzie, нашите сопственици' picky морско свинче, потребно подобро сено.Тие живееле во сено град на светот, Ellensburg, WA, па тие зедов некои од локалните фарма.Таа chowed надолу.Премотување напред, Мали Миленичиња Одберете дојде на живот и сеуште нуди најдобрите сорти на сено и мали миленичиња резерви во светот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фриц Aquatics Гранули Активиран Јаглерод
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фриц Aquatics Гранули Активиран Јаглерод

Висок квалитет активира гранули јаглерод дизајниран за употреба во водни системи.Висок адсорпција кап

DEN 3949.92
Океанот Исхрана Формула Еден Снегулки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Еден Снегулки

НаправивоСАД природна состојка шушка храна за месојадни и omnivoroморската риба.Протеиниспакувани главен

DEN 934.80
Океанот Исхрана Формула Две Пелети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Две Пелети

Мека и влажна бавно тоне пелети со помала содржина на протеини за тревојади и omnivoroморската риба.Обезбед

DEN 839.76
Hikari Coralific Delite Корални Храна, 1.23 оз (35g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hikari Coralific Delite Корални Храна, 1.23 оз (35g)

Одлична zooplankton замена.Забрзува корални раст.Видлива боја подобрување.Содржи хранливи материи inverts бара

DEN 575.76
Океанот Исхрана Формула Еден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Еден

Протеиниспакувани мека и влажна бавно тоне пелети за месојадни и omnivoroморски тропски риби.Обезбедува дн

DEN 839.76
HHA Tetra LT Стрелаштво Лизгачот Поглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HHA Tetra LT Стрелаштво Лизгачот Поглед

HHA Tetra LT 5519 w / .019 1 pin 1 5 / 8" Опсегот RH TLT5519 Новиот Tetra LT е сигурен да биде најжешките лизгачот стил прилагодл

DEN 4559.76