• Неодамнешно
Слатка Жетвата Папагал Птица Храна (Без Семки од Сончоглед), 4 кг Ќеса - Семе Микс за Различни Папагали

Слатка Жетвата Папагал Птица Храна (Без Семки од Сончоглед), 4 кг Ќеса - Семе Микс за Различни Папагали

Buyers rating:
DEN 2035.20

Количина на стоки

Премиум Семе Микс за Папагали.Тројно се Чистат и Азот Испуштивме за Свежина.Природни Состојки, Збогатен со Витамини и Минерали.Без Додатен Состојки, Помалку Отпад.Промовира Светла Пердуви и Здрава Кожа.Слатка Жетвата беше прв формулиран и воведен во 1977 година. Во тоа време имаше само многу ограничен избор на природни производи за птици и мали животни.Поголемиот дел од производите се достапни само понудени вештачки бои и вкусови.Слатка Жетвата беше првиот да ги постигне своите шарени изглед со користење на сите природни состојки.Kaylor на Колорадо, исто така, го збогатува својот мешавини со витамини користење на единствена апликација процес што обезбедува балансиран корист за сите домашни миленици.Кога хранење Слатка Жетвата производи за прв пат ќе можете брзо ќе забележите здрави промени во вашите миленици здравје и ментална благосостојба.Големина : 4 Lbs Торба Состојки : Шафран, Buckwheat, Пченица, Овес Groats, Зелен Грашок, Банани, Пченка, Тиква Семе, Бадеми, Морков, Кикирики, Моркови, Чили Пиперки, Јаболка, Суво Грозје, Папаја, Датуми, Cuttlebone, Бор Ореви, Шафран Масло, Pistachios, Pecans, Filberts, Бразилски Ореви, Cashews, Соја Брашно, Витамин E Додаток, Цинк Оксид, Црна Сулфат, Калциум Карбонат, Ниацин, Витамин А Ацетат, Бакар Сулфат, Аскорбинска Киселина, Натриум Хлорид, Thiamine Mononitrate, Витамин Д3 Додаток, Рибофлавин, Pyridoxine Хидрохлорид, Фолна Киселина, Калциум Pantothenate, Витамин Б12 Додаток, Иноситол, Калиум Хлорид, Магнезиум Оксид, Dicalcium Фосфат, Холин Хлорид, Manganous Оксид, Ethylenediamine Dihydriodide.Гарантира Анализа : Сурова Протеини (Min) 12.00% Пепел (Макс) 3.00% Сурова Масти (Min) 10.00% Влага (Макс) 11.00% Сурова Влакна (Макс) 13.00%.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HHA Tetra LT Стрелаштво Лизгачот Поглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HHA Tetra LT Стрелаштво Лизгачот Поглед

HHA Tetra LT 5519 w / .019 1 pin 1 5 / 8" Опсегот RH TLT5519 Новиот Tetra LT е сигурен да биде најжешките лизгачот стил прилагодл

DEN 4559.76
Кобалт Aquatics Ултра Желка Стапови Лебди
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кобалт Aquatics Ултра Желка Стапови Лебди

4x10 mm стап.Prebiotics и Пробиотици.Сите Природни Состојки.Боја Подобрување.Помалку ОтпадПоеколошки Аквариум.

DEN 215.76
ZuPreem 12-Pack Marmoset На Исхрана, Храна, 14.5-Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZuPreem 12-Pack Marmoset На Исхрана, Храна, 14.5-Унца

Дополнителен исхрана извор на Витамин Ц, како што се ½ до 1 портокал неделно по животно, мора да се хранат

DEN 912.00
Hikari Coralific Delite Корални Храна, 1.23 оз (35g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hikari Coralific Delite Корални Храна, 1.23 оз (35g)

Одлична zooplankton замена.Забрзува корални раст.Видлива боја подобрување.Содржи хранливи материи inverts бара

DEN 575.76
Океанот Исхрана Формула Две Пелети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Две Пелети

Мека и влажна бавно тоне пелети со помала содржина на протеини за тревојади и omnivoroморската риба.Обезбед

DEN 839.76
Океанот Исхрана Формула Еден Снегулки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Еден Снегулки

НаправивоСАД природна состојка шушка храна за месојадни и omnivoroморската риба.Протеиниспакувани главен

DEN 934.80
Dubia Roaches 500 Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dubia Roaches 500 Големи

Голем Dubia 3 / 4".Dubia roaches се лесно да се грижи за и продавница за рептили хранење.Dubia roaches не може да лета, се и

DEN 359.76
Океанот Исхрана Формула Еден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Океанот Исхрана Формула Еден

Протеиниспакувани мека и влажна бавно тоне пелети за месојадни и omnivoroморски тропски риби.Обезбедува дн

DEN 839.76