• Неодамнешно
Худ Топки & Отвори 1Pair Автомобил Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие Худ Фендер

Худ Топки & Отвори 1Pair Автомобил Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие

Buyers rating:
DEN 756.00

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет.Трајни и високо сила,Лесна инсталација.Избегнувајте да се држиме супер проток на воздух под висока температура.Направете вашиот кул автомобил и препознатлив.Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени.Материјал Тип : ABSAir проток може да биде инсталиран на моторот худ или автомобил браник од 2-страна лента и easilyto предизвика airstreams един vective.Избегнувајте да се држиме супер проток на воздух под висок temperaturelt ќе биде detructive лепење ефект.Ве молиме не го мие автомобилот се изложуваат во ветер : за 24 часа по installation Tips : се Должи на екранот и осветлувањето конфигурација на бои може да биде малку потемна или посветла.Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат