• Неодамнешно
Andyshi Проток на Воздух Доза Универзална Лажичка Хаубата Страна Фендер Автомобил Декоративен Поклопец Худ се Пропустливи Louver Ладење Панел Трим Поставите Мат Црна ABS

Andyshi Проток на Воздух Доза Универзална Лажичка Хаубата Страна Фендер Автомобил Декоративен Поклопец Худ се

Buyers rating:
DEN 1198.80

Количина на стоки

Направен од лесен ABS за претпоставен изглед, трајност и топлина и отпорност.Неверојатна со модерен дизајн стил, да направите вашиот автомобил изгледа повеќе кул и препознатлив.Трајни и високо strengh, не е лесно да падне.Лесна инсталација, селотејп база.Исто така можете да се држи друго место на автомобил површината ако е потребно .Направете вашиот автомобил различни.Помогне на воздухот да излезе од горниот дел на моторот залив и реши проблемот на прегревање.Сечење на хауба ќе се бара за инсталација.Воздухот лажичка е само за декоративни, нема значителни топлина дисипација функција.Им даде на вашето возило уникатен изглед и перформанси.Пропустливи само за украс, но не и вистински воздухот се пропустливи.Професионалната Инсталација Е Препорачливо.Промовирање на соодветна струење низ и надвор од моторот за замрзнување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат