• Неодамнешно
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Аспиратор со 2.75 Чаша Носителот Вметнете Coasters Ав

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на автомобилот површината.Одлична декорација : На воздух излезот е декоративен елемент, кој може да додадете спортски атмосфера на вашиот автомобил.Лесен за Инсталација : Има двострано лента на грбот, а потоа само кора исклучување на двострано лента и се држи директно, без оштетување на автомобилот површината.Материјал : ABS пластика, многу силни и светлина.Увеселителен парк На : увеселителен парк е направен од високо-квалитетни ПВЦ и вештачки кристал, со дијаметар од 7cm.Тоа е погоден за повеќето од купот на сопствениците на автомобили, камиони и спортски автомобили.Спецификација : Материјал : пластични Боја : Црна / Бела / Сребро / Сребро Позлата / Карбонски Влакна Шема Објект Големина : Прибл. 20.5 x 11.5 x 2.7 cm Увеселителен парк материјал : увеселителен парк е направен од високо-квалитетни ПВЦ и вештачки кристал, со дијаметар од 7cm.Тоа е погоден за повеќето од купот на сопствениците на автомобили, камиони и спортски автомобили.Декорација на воздух излезот е погоден за повеќето автомобили.Може да ги красат надворешноста на вашиот автомобил.Инсталацијата е едноставна, само откине селотејп на грб и ставете го директно, без дупчење било дупки да се оштети автомобил.Пакетот вклучува : 1 пар декорација на автомобил на воздух дози 2 x Автомобил Увеселителен парк.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 2203.20
мајчин опрема Универзална Карбонски Влакна Лажни Декоративни Худ Турбо Доза Лажичка Решетката Проток на Воздух,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

мајчин опрема Универзална Карбонски Влакна Лажни Декоративни Худ Турбо Доза Лажичка Решетката Проток на Воздух,

Карбонски Влакна Лажни Декоративни Худ Турбо Доза Лажичка Решетката Проток На Воздух, Се Пропустливи.Н

DEN 1198.80
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 501.36
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и, исто така, може да се заглавени на повеќето делови на

DEN 945.60
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 595.20