• Неодамнешно
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Аспиратор со 2.75 Чаша Носителот Вметнете Coasters Ав

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Buyers rating:
DEN 945.60

Количина на стоки

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и, исто така, може да се заглавени на повеќето делови на автомобилот површината.Одлична декорација : На воздух излезот е декоративен елемент, кој може да додадете спортски атмосфера на вашиот автомобил.Лесен за Инсталација : Има двострано лента на грбот, а потоа само кора исклучување на двострано лента и се држи директно, без оштетување на автомобилот површината.Материјал : ABS пластика, многу силни и светлина.Увеселителен парк На : увеселителен парк е направен од високо-квалитетни ПВЦ и вештачки кристал, со дијаметар од 7cm.Тоа е погоден за повеќето од купот на сопствениците на автомобили, камиони и спортски автомобили.Спецификација : Материјал : пластични Боја : Црна / Бела / Сребро / Сребро Позлата / Карбонски Влакна Шема Објект Големина : Прибл. 20.5 x 11.5 x 2.7 cm Увеселителен парк материјал : увеселителен парк е направен од високо-квалитетни ПВЦ и вештачки кристал, со дијаметар од 7cm.Тоа е погоден за повеќето од купот на сопствениците на автомобили, камиони и спортски автомобили.Декорација на воздух излезот е погоден за повеќето автомобили.Може да ги красат надворешноста на вашиот автомобил.Инсталацијата е едноставна, само откине селотејп на грб и ставете го директно, без дупчење било дупки да се оштети автомобил.Пакетот вклучува : 1 пар декорација на автомобил на воздух дози 2 x Автомобил Увеселителен парк.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 595.20
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 501.36
ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ihreesy 2 Парчиња Автомобил Страна Проток на Воздух, Пропустливи,Универзална Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи

Широка примена : погоден за повеќето автомобили, и исто така, може да се залепи на повеќето делови на авт

DEN 2203.20