• Неодамнешно
Жените е Есенска и Зимска Јакна Копчето Јакна Biker Одговараат на Кожна Јакна Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A97

Жените е Есенска и Зимска Јакна Копчето Јакна Biker Одговараат на Кожна Јакна Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A97

Buyers rating:
DEN 596.40

Количина на стоки

А. А. опис на Производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Advil Децата Суспензија Овошје - 4 Мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Advil Децата Суспензија Овошје - 4 Мл

UPC 305730170307 СЕ ПРОДАВА ВО ПАКУВАЊЕ ОД 1 Ништо не се бори треска побрзо или подолго од Децата Advil.Во само една

DEN 1684.80