• Неодамнешно
LUCKKYY Дрво Дува во Правец на Дрвото Ѕид Decals Ѕид Налепница Винил Арт Деца Соби Тинејџерски Девојки и Момчиња Позадина Мурали Налепница Ѕид Налепници бебе соба Оркест?

LUCKKYY Дрво Дува во Правец на Дрвото Ѕид Decals Ѕид Налепница Винил Арт Деца Соби Тинејџерски Девојки и Момчиња

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Красат Бебе и Деца, бебе соба, внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница. 118" широк x 70.8" висока.Ние ви нудиме два вида методи .Повеќето Повеќето Decals Може да се користи првиот метод .Трансфер филм е само алатка, можете да ги користите или не, тоа зависи од вас.Decal ќе дојде разделени поради големи димензии, пред употреба, ве молиме да се направи добар планирање на изглед дизајн, на сликата прикажани на страната е само за референца.Висок-квалитет умре-намалување на винил, издржливост, водоотпорен, воопшто може да се задржи 3-5 години!.Убава Паѓање на Дрво во Правец на Дрвото Ѕид Decalsarge Позадина Налепници за Дневна Соба Ѕид Декорација Семејно Стебло Ѕид Decal е одличен начин да се да се трансформира вашиот ѕидови на Спалната соба, Дневна соба, Канцеларија или Детска Соба во живописната глетка.Поени : Материјал : ПВЦ убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија !Водоотпорен,Општо може да се чува долго време !Доаѓа со лесен за користење инструкции.Лесно да се отстранат и нема да го оштети ѕидови.Овие се многу прекрасен и слатка прилог на вашата дневна соба или во спалната соба.Се здобијат со љубов, меморија и среќа на вашите семејства.Тоа е забавно да се биде креативен и да се забавуваат да се постави.Заличи на која било соба без оглед на тоа дали ќе се стави на налепници во точната вистинската позиција или не.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат