• Неодамнешно
Kraft Алатка CC493 Сите-Агол Мала Нишка Метла Адаптер, Мулти, Една Големина

Kraft Алатка CC493 Сите-Агол Мала Нишка Метла Адаптер, Мулти, Една Големина

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Земја на Потекло : сад.Пакет должина : 18.0".Пакет ширина : 18.0".Пакет висина : 21.0".Метла Вметнете Адаптерот За Употреба Со Mfr.Нема.CC494, Материјал Алуминиум, Должина 1-1/16 Во., Ширина 1 In., Висина 2-11/16 Во., Дебелина 3/8 Во., Вклучува Хардвер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат