• Неодамнешно
USB C Полнач, KOVOL 61W Mac Book Pro Полначот Ѕид Полначот и USB C Адаптер Спринт PD GaN Полнач за Лаптоп со Брз Полнач, Свитлива Приклучок за MacBook Pro/Ер 12 13 15 Инчен, iPad, iPhone 13, PPS Галакси

USB C Полнач, KOVOL 61W Mac Book Pro Полначот Ѕид Полначот и USB C Адаптер Спринт PD GaN Полнач за Лаптоп со

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【61 W PD Супер-Брзо Полнење】KOVOL USB C полначот 61 W PD има високо ефикасноста на полнење, која брзо може да ја полните вашата Mac Book Pro 13" до 50% во само 45mins, обезбедување на подолго траење на батеријата во помалку време на полнење од стандарден полнач. 【За 50% помал со Ga N Техника】Напојува со gallium нитрид (Ga N) semiconductors, тоа ја подобрува ефикасноста на полнење, додека намалување на полначот големина до 50% помал од оригиналниот 61 W полначи, количка & ултра-компактен (1.9 x 1.9 x1.2) обезбедување максимална преносливост. 【100 W PD Кабелот Вклучен】На 6.6 ft USB-C за да го USB-C кабел, карактеристики E-марк чипови и да ги достави до 100 W на енергија, што ќе ви овозможи да ја полните вашата USB-C уред или префрлување на документи/податоци дури и на далечина. 【Широк Компатибилност】Овој usb c брзо апарат интегриран со PD 3.0 брзо полнење протоколи, тоа е широко се компатибилни со Mac Book Pro 13"15"/Mac Book 12"/Air 13" 12", 65 W USB C лап-топ компјутери, i Pad Pro/Ер/mini, i Phone 13/12 и повеќе.Плус, 25 W PPS поддржува ултра-брзо полнење за сите Галакси видиме. 【Безбедноста на Прво место】Опремени со Kovol е ексклузивни полнење техника и повеќе за заштита на карактеристики, овој usb c адаптер нуди чувствувате топлина дисипација, повеќе ефикасност, и супер-безбедно полнење на macbook pro и повеќе уреди. 【Она што Ќе Добиете за】KOVOL 61 W USB В ѕид апарат за полнење за на Mac Book Pro, 6.6 ft USB-C кабел, упатство за користење и пријателска поддршка на корисниците на.На Kovol 61 W PD Mac Book Pro Полначот ја зголемува вашиот Mac Book Pro 13" до 50% во 45mins.Користење на иновативна Ga N технологија и повеќе брзо полнење протоколи, овој ултра-компактен полнач со 100 W USB-C полнење кабелот обезбедува брз, моќен и безбеден полнење за било компатибилен уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fmystery Краток Мулти Полнење преку USB Кабел 3А, 3-во-1 приклучок за Кабелот за напојување со Двојна Телефон/USB-C/Micro-USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fmystery Краток Мулти Полнење преку USB Кабел 3А, 3-во-1 приклучок за Кабелот за напојување со Двојна Телефон/USB-C/Micro-USB

3во1 полнење кабел : 3во1 интерфејс, обезбедување на вас со чувство на удобност и споделување.3 пристаништ�

DEN 988.80