• Неодамнешно
iPhone 12 11 Полнач, iPhone Полнач 25W Брз USB C Адаптер за полнење со PD 3.0 Тип C Полнење Блок за iPhone 13/12/12 мини/12 Pro/12 Про Max, iPhone 11/11 Pro/11 Про Max/XR/XS/X/8(1 Pack)

iPhone 12 11 Полнач, iPhone Полнач 25W Брз USB C Адаптер за полнење со PD 3.0 Тип C Полнење Блок за iPhone 13/12/12

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Супер-Брзо Полнење : 25 W PD3.0 i Phone 13 полначот брзо оживува вашите најновите i Phone во полна брзина.USB C полначот трае само 30mins да го полните вашиот i Phone 12 од 0 до 50%, 3x побрзо отколку 5 W адаптер.Безбеден и Сигурен : i Phone 12 полнач блок со интелегентни чип внатре држи се целосно безбедни полнењето без да се расправаме на прегревање, над-струја, и кратки-коло.Полни се стопира кога батеријата е полна.Цврст и Компактен : i Phone 11 брз полнач има премија конструкција со трајни ABS домување донесување на i Phone полнач за стабилна и скршени-отпорни.Уште простор за заштеда во вашата торба и нема да додадете гломазна да се чувствуваат вашето патување.Компатибилни Модели : Овој тип c полначот plug работи добро со i Phone 13, i Phone 12/12 Мини/12 Pro/11/11 Pro/XS Max/XS/XR/8/7/6/5, Галакси S21/S20, Имајте на ум 20/10, Пиксели 4/4 XL, други USB-C телефони и таблети.Она што Ќе Добиете за : 1*25 W i Phone, за полнење блок, и Everdigi кавга-бесплатно за поддршка на корисниците.Ние сме уверени за PD полнач, само во случај да не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас директно!.Обезбедува Побрзо и Побезбедно се Полни.Everdigi 25 W i Phone ѕид полначот поддржува Моќта Delivery3.0, и може гориво вашиот нов i Phone во својот најбрз можен брзина.Дополнително, Тип-C полнач е исто така дизајниран со врвен безбедност, одлична трајност и преносливост за совршена изведба.Однесувајте се кон вашиот нов i Phone сега со Everdigi 25 W USB-C адаптер, и да уживате во прекрасни нови полнење искуство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fmystery Краток Мулти Полнење преку USB Кабел 3А, 3-во-1 приклучок за Кабелот за напојување со Двојна Телефон/USB-C/Micro-USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fmystery Краток Мулти Полнење преку USB Кабел 3А, 3-во-1 приклучок за Кабелот за напојување со Двојна Телефон/USB-C/Micro-USB

3во1 полнење кабел : 3во1 интерфејс, обезбедување на вас со чувство на удобност и споделување.3 пристаништ�

DEN 988.80