• Неодамнешно
iPhone Полнач 13, IPREMIUM 20W USB В Ѕид Полначот Блок за iPhone 13/13 Про Max/ 13 Pro/ 13 Mini, iPhone 12/12 Про Max/ 12 Pro/ 12 Мини

iPhone Полнач 13, IPREMIUM 20W USB В Ѕид Полначот Блок за iPhone 13/13 Про Max/ 13 Pro/ 13 Mini, iPhone 12/12

Buyers rating:
DEN 290.64

Количина на стоки

-Со голема Брзина на Полнење : IPREMIUM 20 W USB-C Адаптер обезбедува 20 W моќта за брзо полнење со полна брзина за новиот i Phone 13/ 13 Про Max, или на друг USB-C уреди кои поддржуваат USB Напојување Испорака.до 3× побрзо од оригиналот 5 W i Phone Полнач.Компактен & Преносни - 0.86 инчен Ултра-тенок дизајн и лесен обезбеди максимална преносливост каде што сакате да одите.нуди брз и ефикасен полнење дома, во канцеларија или во движење.Широк Компатибилност - Работи одлично за i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Мини / 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Мини / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 , i Pad Про, Air Pods Про, Mag Safe и друг уред што поддржува USB-C Моќ Испорака, вклучувајќи Samsung Галакси S20 S21+ и Google Пиксели 4/3 XL.Уверение за Безбедност - ETL, FCC, CE, ROHS сертифицирани.Мулти-полнење заштита држи вашиот уред безбедно, од над-струја во текот-напон, над-греење & краток спој.исцрпна заштита додека се полни.Она што Ќе Добиете за - 1x 20 W USB C PD Ѕид Полнач, 24/7 пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања,ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 12 часа.IPREMIUM 20 W PD полначот може да брзо ја полните вашата PD компатибилни уреди.Вашиот i Phone 13 може да биде обвинет од 0% до 57% за само 30 минути.-Со голема Брзина на Полнење - Опремени со PD 3.0 & КК, овој брз полнач ги поддржува сите преовладува брзо полнење начини и да ги достави максимално полнење брзина за паметни телефони, таблети и други уреди.Сеопфатна Заштита - Со вграден-во интелигентни чип, овој USB-C адаптер обезбедува заштита од над-струја, во текот-напон, над-топлина и краток спој и да се гарантира безбедно полнење за вашите уреди.Патување Подготвени - Лесен и компактен дизајн обезбеди максимална преносливост каде што сакате да одите и е погодно да се користи додека се патува, на работа или дома.Компатибилен со Брзо PD Полнење на Уреди. - i Phone 13, i Phone 13 Mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max, i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max, i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max i Phone XS Max, XS, XR, X, 8 Плус 8 (i Phone 7 Плус 6 Плус 6s Плус 5c 5s 5 во оригинал полнење брзина). - i Pad Про 10.5", i Pad Воздух 3 10.5", i Pad mini 5 7.9" i Pad Про 11 "(2018), i Pad Про 12.9"(2018). - Samsung Галакси S20/ S10+ /S10 /S10e /S9+/S9, Имајте На Ум 10/9/8. - Google Пиксели 3а XL/3а/3 XL/2 XL/2/XL. - LG Г-7 /V50 /V40 /V35 /V30 /V30s.Answer : ___________________________ Note : USB C за да го USB-C кабел и USB C до Молња кабел не се вклучени.Она што е во кутијата : .IPREMIUM 20 W USB C Моќ Испорака Полначот (кабел не е вклучен).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат