• Неодамнешно
GXSGTT Надворешен Ѕид Sconces Светлина Тела Модерна Водоотпорен Патио LED Светилки за Дома Тремот

GXSGTT Надворешен Ѕид Sconces Светлина Тела Модерна Водоотпорен Патио LED Светилки за Дома Тремот

Buyers rating:
DEN 11786.40

Количина на стоки

Користење умре-фрлија алуминиум технологија, убава и издржливи; анти-корозија, киселина и алкално отпор.Стаклото абажур има висока светлина, и светлината ефект е мека и не блескави.На стабилна база е фиксна, завртка поправки на абажур врз база, не-заварени, цврсти и издржливи, и има поголема сигурност фактор.Здрав завртки за фиксирање, завртка врска дизајн, задебелена интерфејс, цврста и стабилна, обезбедување на безбедност е во употреба.IP65 водоотпорен оценка, прв избор за водоотпорен и anticorrosive отворено.Користење умре-фрлија алуминиум технологија, убава и издржливи; анти-корозија, киселина и алкално отпор.Стаклото абажур има висока светлина, и светлината ефект е мека и не блескави.На стабилна база е фиксна, завртка поправки на абажур врз база, не-заварени, цврсти и издржливи, и има поголема сигурност фактор.Здрав завртки за фиксирање, завртка врска дизајн, задебелена интерфејс, цврста и стабилна, обезбедување на безбедност е во употреба.IP65 водоотпорен оценка, прв избор за водоотпорен и anticorrosive отворено.Име : Соларен Прозорец на Светот Ѕид Light Material : умре-фрлија алуминиум + acrylic Size : Ширина 240* Висина 350mm Base 190*110mm Top покрие 180*180mm Solar панел : 2.4 WBattery тип : 18650 литиум батерија 2200 m Ah Working време : 8-10 hours Light боја на каросеријата : black Applicable места : courtyards, вили, заедници, градини, итн.Пакетот вклучува : 1 *Ѕид lampnotes : 1. Поради различни монитори, сликата може да се разликува малку од вистинската боја на производот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата, ве молиме да се грижи ако умот.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 2-4 см.Ви благодариме за вашето разбирање.Многу почитување на вашата цел и поддршка во нашата продавница!Се надевам дека сте задоволни со нашата предмети и услуги и ве молиме да НИ дарува сите 5stars повратни информации како голема поддршка на нашата продавница!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Традиционалните Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Држачи Водоотпорен Rainproof
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Традиционалните Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Држачи Водоотпорен Rainproof

★ Ретро Стил : Класични Традиционални Викторија Стил надворешен ѕид светлината, создава пријатна и ром�

DEN 4472.40
LED Соларна Светла Отворено,80W Водоотпорен Соларна Енергија уличното осветлување на Паркинг за Безбедност Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LED Соларна Светла Отворено,80W Водоотпорен Соларна Енергија уличното осветлување на Паркинг за Безбедност Осветлување

Ултраголем капацитет и долготрајни на животниот век на батеријата : опремени со висока густина и голем �

DEN 1535.76
Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен

▼Традиционален дизајн однадвор, во случаеви на светла со антички стил, ѕид светло за употреба на отворе

DEN 6106.56
Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни

АВТО ON / OFF соларни ѕид светла се кандидира од страна на одделни соларни панел, осигурете се ставаат во с�

DEN 671.76
Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Креативни поврземе Отворено Водоотпорен Ѕид Светлина Гроздобер Умре-фрлија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Креативни поврземе Отворено Водоотпорен Ѕид Светлина Гроздобер Умре-фрлија

★ Ретро водоотпорен ѕид светлина, направен од висок квалитет на Метал ковано железо, стакло материјал, �

DEN 5006.16
AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување

Висок Квалитет и Издржливи : Изградени со висок квалитет на алуминиум и пластика, ѕид светлина има одлич

DEN 671.76
Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен

▼Традиционален дизајн однадвор, во случаеви на светла со антички стил, ѕид светло за употреба на отворе

DEN 11760.72
Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид

★Анти ' Рѓа & Времето Отпор : за Разлика од другите евтини материјали, надворешноста светлина тела се сос

DEN 2831.76
Insfashble Нагоре и Надолу Надворешен Ѕид Светла Надворешниот Ѕид Фенер Тела со Црни Алуминиумски Заврши,Водоотпорен,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Insfashble Нагоре и Надолу Надворешен Ѕид Светла Надворешниот Ѕид Фенер Тела со Црни Алуминиумски Заврши,Водоотпорен,

【Високо Квалитетен Материјал】Нашиот ѕид светлина користи алуминиум цевка.Со спреј во боја на површин�

DEN 671.76