• Неодамнешно
Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Rainproof Алуминиум Метал Надвор Ретро Ѕид Св

Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 6106.56

Количина на стоки

▼Традиционален дизајн однадвор, во случаеви на светла со антички стил, ѕид светло за употреба на отворено, квалитет на ѕид монтирани светлина совршен за дома, двор или тераса користат за да обезбедат нагоре/надолу осветлување. ▼Градината ѕид светлина се изработени од квалитетни алуминиумски материјал, водоотпорен, дожд, не ' рѓа, висока температура на боја технологија.Windproof стакло абажур, долг животен век, патентиран монтирање на комплет, така што ќе користат послободно отворено. ▼Оценет во IP55 да се спречи јавните, ефективна заштита од дожд и лошите временски услови, вода - snow-отпорни и ' рѓа доказ слој - долг животен век работат во дождови и температурните екстреми. ▼3 C, CE, CTL Сертификација, E27 приклучоци, Max 60 W. 110-240 V , Компатибилен со било блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, ПРЕДВОДЕНА итн.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да се осигура дека вие сте апсолутно задоволни со купувањето!Било какви сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и Нашата цел е да се користи професионална услуги за да го реши вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид

★Анти ' Рѓа & Времето Отпор : за Разлика од другите евтини материјали, надворешноста светлина тела се сос

DEN 2831.76
Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Надворешниот Ѕид Светлина Ѕид Фенер Европската Традиционалните Викторија Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен

▼Традиционален дизајн однадвор, во случаеви на светла со антички стил, ѕид светло за употреба на отворе

DEN 11760.72
UniqueFire Отворено Соларни Олук Светла, 40 Led диоди Отворено Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Безбедност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UniqueFire Отворено Соларни Олук Светла, 40 Led диоди Отворено Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Безбедност

☀【ПОСВЕТЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ】Опремени со 40 надгради висока моќност Led диоди и најновите за управување со ен

DEN 1007.76
AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување

Висок Квалитет и Издржливи : Изградени со висок квалитет на алуминиум и пластика, ѕид светлина има одлич

DEN 671.76
SXJXJXR Антички Отворено Стакло Фенер Ѕид Светлина Осветлување Вила Двор Балкон Алуминиум Тремот Таванот Светла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SXJXJXR Антички Отворено Стакло Фенер Ѕид Светлина Осветлување Вила Двор Балкон Алуминиум Тремот Таванот Светла

★ Стилски Дизајн Како Модерна Декорација : Со проѕирно стакло сенка и доброто дизајн, нашиот ѕид sconce ќе �

DEN 5556.48
CHNOOI Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Европската Ретро Лофт Тремот Индустриски Правец на Балкон Нордиските
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CHNOOI Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Европската Ретро Лофт Тремот Индустриски Правец на Балкон Нордиските

Користење умрефрлија алуминиум технологија, убава и издржливи; антикорозија, киселина и алкално отпор.�

DEN 11801.76
Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни

АВТО ON / OFF соларни ѕид светла се кандидира од страна на одделни соларни панел, осигурете се ставаат во с�

DEN 671.76