• Неодамнешно
SSMDYLYM Модерна Ѕидот во Спалната соба Ноќни Коридор Aisle Дома Креативни Сите-Бакар Позадина Ѕид Светилка

SSMDYLYM Модерна Ѕидот во Спалната соба Ноќни Коридор Aisle Дома Креативни Сите-Бакар Позадина Ѕид Светилка

Buyers rating:
DEN 535.20

Количина на стоки

Сите бакар материјал, целокупната структура е стабилна, нежна и едноставна, силна и густа.На висока светлина смола абажур е светлина и светлина, со меки и униформа светлина ефект и високо ниво на транспарентност.Големина : 25cm широк и 28cm висока.Зрачењето област : 3-5㎡.Применливи простор : спална соба, дневна соба, студија соба, трпезарија, коридор, aisle, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување

Висок Квалитет и Издржливи : Изградени со висок квалитет на алуминиум и пластика, ѕид светлина има одлич

DEN 671.76
Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни

АВТО ON / OFF соларни ѕид светла се кандидира од страна на одделни соларни панел, осигурете се ставаат во с

DEN 671.76