• Неодамнешно
CHNOOI Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Европската Ретро Лофт Тремот Индустриски Правец на Балкон Нордиските Надворешниот Ѕид Светлина Градина Светлина

CHNOOI Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Европската Ретро Лофт Тремот Индустриски Правец на Балкон Нордиските

Buyers rating:
DEN 11801.76

Количина на стоки

Користење умре-фрлија алуминиум технологија, убава и издржливи; анти-корозија, киселина и алкално отпор.Стаклото абажур има висока светлина, и светлината ефект е мека и не блескави.На стабилна база е фиксна, завртка поправки на абажур врз база, не-заварени, цврсти и издржливи, и има поголема сигурност фактор.Здрав завртки за фиксирање, завртка врска дизајн, задебелена интерфејс, цврста и стабилна, обезбедување на безбедност е во употреба.IP54 водоотпорен оценка, прв избор за водоотпорен и anticorrosive отворено.Користење умре-фрлија алуминиум технологија, убава и издржливи; анти-корозија, киселина и алкално отпор.Стаклото абажур има висока светлина, и светлината ефект е мека и не блескави.На стабилна база е фиксна, завртка поправки на абажур врз база, не-заварени, цврсти и издржливи, и има поголема сигурност фактор.Здрав завртки за фиксирање, завртка врска дизајн, задебелена интерфејс, цврста и стабилна, обезбедување на безбедност е во употреба.IP54 водоотпорен оценка, прв избор за водоотпорен и anticorrosive отворено.Заштита Ниво : IP54voltage : 85-265 Vltem Тип : Ѕид Lamps Body Материјал : Aluminum Power Извор : ACLight Извор : LED Bulbs Usage : Дома Lighting Base Тип : E27 Diffuser : Калено Glass Package вклучува : 1 *Ѕид lampnotes : 1. Поради различни монитори, сликата може да се разликува малку од вистинската боја на производот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата, ве молиме да се грижи ако умот.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 2-4 см.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Модерната Едноставна Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Скалите Влезна Врата Балкон Куќа Градина Тераса Пред
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерната Едноставна Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Скалите Влезна Врата Балкон Куќа Градина Тераса Пред

★Анти ' Рѓа & Времето Отпор : за Разлика од другите евтини материјали, надворешноста светлина тела се сос

DEN 3143.76
Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Традиционалните Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Држачи Водоотпорен Rainproof
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Традиционалните Гроздобер Надворешен Ѕид Светилка Држачи Водоотпорен Rainproof

★ Ретро Стил : Класични Традиционални Викторија Стил надворешен ѕид светлината, создава пријатна и ром

DEN 4472.40
Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Креативни поврземе Отворено Водоотпорен Ѕид Светлина Гроздобер Умре-фрлија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Sconce, Европската ѕид светлина Креативни поврземе Отворено Водоотпорен Ѕид Светлина Гроздобер Умре-фрлија

★ Ретро водоотпорен ѕид светлина, направен од висок квалитет на Метал ковано железо, стакло материјал,

DEN 5006.16
Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни

АВТО ON / OFF соларни ѕид светла се кандидира од страна на одделни соларни панел, осигурете се ставаат во с

DEN 671.76