• Неодамнешно
Quoizel DE8960IB Devon Отворено Фенер Ѕид Sconce, 3-Светлина, 180 W, Кралскиот Бронза (26 H x 11 W)

Quoizel DE8960IB Devon Отворено Фенер Ѕид Sconce, 3-Светлина, 180 W, Кралскиот Бронза (26 H x 11 W)

Buyers rating:
DEN 11759.76

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.DEVON НАДВОРЕШЕН ЅИД СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 26" Висок x 11" Широк, Тежина : 11 LBS, Backplate : 5" W x 12" H. ОСВЕТЛУВАЊЕ : 3-60 Вати Candelabra База B10-Тип Блескаво Светилки, Не го Вклучува Сијалица(s), 180 Вкупно Watts.ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).ETL Одобрена за ВЛАЖНИ Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Алуминиум со Царски Бронза Заврши и Јасно Beveled Стаклени Панели Сенка.Опис на производот Лекување на надворешноста на вашата домашна со осветлување достоен на убавината и безбедноста на вашето семејство заслужува.Овој преоден стил, со јасен beveled стакло се вклопува во повеќето секое соседство и со повеќето било архитектура стил.Од Производителот Лекување на надворешноста на вашата домашна со осветлување достоен на убавината и безбедноста на вашето семејство заслужува.Овој преоден стил, со јасен, beveled стакло се вклопува во повеќето било соседството, како и со повеќето било архитектура стил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување

Висок Квалитет и Издржливи : Изградени со висок квалитет на алуминиум и пластика, ѕид светлина има одлич

DEN 671.76
Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Светилки Отворено, Соларен Погон Ѕид Светла со Lumiled Сијалица, Безжични IP44 Водоотпорен Ограда Декоративни

АВТО ON / OFF соларни ѕид светла се кандидира од страна на одделни соларни панел, осигурете се ставаат во с

DEN 671.76
UniqueFire Отворено Соларни Олук Светла, 40 Led диоди Отворено Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Безбедност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UniqueFire Отворено Соларни Олук Светла, 40 Led диоди Отворено Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Безбедност

☀【ПОСВЕТЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ】Опремени со 40 надгради висока моќност Led диоди и најновите за управување со ен

DEN 1007.76