• Неодамнешно
SSMDYLYM Една Глава Ѕид Светилка Модерна Светилка Креативна Декорација Дома Спалната соба Ноќни Ламби Ходникот Ходникот Влезот Ѕид Светилка

SSMDYLYM Една Глава Ѕид Светилка Модерна Светилка Креативна Декорација Дома Спалната соба Ноќни Ламби Ходникот

Buyers rating:
DEN 11796.00

Количина на стоки

Тоа е изработен од бакар материјал и третирани со анти-оксидација, што ќе трае засекогаш.Висока светлина пренос стакло абажур, силна светлина трансмисија, сјајна и мека светлина, висока температура отпор.Сите бакар таванот светилка панел, направени од рафиниран бакар, силна адсорпција, анти-корозија.Зрачењето област : 5-10㎡.Применливи простор : дневна соба, ходник, спална соба, aisle, итн.Тоа е изработен од бакар материјал и третирани со анти-оксидација, што ќе трае засекогаш.Висока светлина пренос стакло абажур, силна светлина трансмисија, сјајна и мека светлина, висока температура отпор.Сите бакар таванот светилка панел, направени од рафиниран бакар, силна адсорпција, анти-корозија.Зрачењето област : 5-10㎡.Применливи простор : дневна соба, ходник, спална соба, aisle, итн.Име : Ѕид lamp Material : Бакар+Стакло+Ebony Voltage : 110-240 VLight извор : none Size : должина 13*ширина 22*висина 29.5 cm Process : леене + мелење + polishing Power : 31 W (inclusive) -40 W (inclusive).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Дијамант Надворешен Ѕид Светлина, Современи Водоотпорен Тремот Светлина, Црна Фенер Надворешниот Ѕид

★Анти ' Рѓа & Времето Отпор : за Разлика од другите евтини материјали, надворешноста светлина тела се сос

DEN 2831.76
Insfashble Нагоре и Надолу Надворешен Ѕид Светла Надворешниот Ѕид Фенер Тела со Црни Алуминиумски Заврши,Водоотпорен,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Insfashble Нагоре и Надолу Надворешен Ѕид Светла Надворешниот Ѕид Фенер Тела со Црни Алуминиумски Заврши,Водоотпорен,

【Високо Квалитетен Материјал】Нашиот ѕид светлина користи алуминиум цевка.Со спреј во боја на површин�

DEN 671.76
AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AOZBZ Модерен Отворено Ѕид Светлина, Водоотпорен Алуминиум Ѕид Светлина Тела, Горе Долу Двојна Глава E27 Осветлување

Висок Квалитет и Издржливи : Изградени со висок квалитет на алуминиум и пластика, ѕид светлина има одлич

DEN 671.76
Модерната Едноставна Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Скалите Влезна Врата Балкон Куќа Градина Тераса Пред
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерната Едноставна Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Скалите Влезна Врата Балкон Куќа Градина Тераса Пред

★Анти ' Рѓа & Времето Отпор : за Разлика од другите евтини материјали, надворешноста светлина тела се сос

DEN 3143.76