• Неодамнешно
X-DREE HK1816 24mmx18mmx16mm Подготвени Куп Отворен Крај Ролери Имајќи Сребрен Тон 10pcs(HK1816 24mmx18mmx16mm Copa Подготвени Отворен Крај Ролери Имајќи Тон Сребро 10pcs

X-DREE HK1816 24mmx18mmx16mm Подготвени Куп Отворен Крај Ролери Имајќи Сребрен Тон 10pcs(HK1816 24mmx18mmx16mm

Buyers rating:
DEN 384.96

Количина на стоки

Име На Производ : Ролери Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Тон; надворешен Дијаметар : 24mm/0.94".Внатре Дијаметар : 18mm/0.71"; Тежина : 158g.Пакет Содржина : 10pcs x Ролери Имајќи; Модел : HK1816(Contenido del paquete : 10pcs x rodamiento де rodillos; Modelo : HK1816. Динамичен Капацитет : 10600lbs; Width : 16mm/0.63"(Capacidad де carga dinámica : 10600 libras; Ancho : 16 mm / 0.63' '.HK1816 24mmx18mmx16mm Подготвени Куп Отворен Крај Ролери Имајќи Сребрен Тон 10pcs Drawn првенство отвори завршува валчести лежишта се со многу мала радијална дел висина.Дизајн во имајќи челик, тенки ѕидови и да се обезбеди подолг животен век.Тоа се состои од извлечат купот на надворешниот прстени и ролери и кафез собранија, кои заедно ја формираат комплетна единица.Додадено greases пред да се користи на лежишта за добра изведба.Опис на Spanish HK1816 24mmx18mmx16mm Copa Подготвени Отворен Крај Ролери Имајќи Тон Сребро 10pcs Nombre del producto : Rodamiento де rodillos; Материјал : Rodamiento де acero Color : Tono plateado; Diámetro надворешноста : 24 mm / 0.94' 'Diámetro внатрешни работи : 18 мм / 0,71' '; Peso : 158 g Contenido del paquete : 10pcs x rodamiento де rodillos; Modelo : HK1816 Capacidad де carga dinámica : 10600 libras; Ancho : 16 mm / 0.63' '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат