• Неодамнешно
X-DREE NKI28/20 28mmx42mmx20mm Разговор Подготвени Купот на Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи 2 парчиња(NKI28 / 20 28mmx42mmx20mm Разговор Подготвени Купот на Внатрешниот Прстен Ролери Има?

X-DREE NKI28/20 28mmx42mmx20mm Разговор Подготвени Купот на Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи 2 парчиња(NKI28

Buyers rating:
DEN 408.72

Количина на стоки

Име На Производ : Ролери Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Тон; Внатре Дијаметар : 28mm / 1.1".Тежина : 185g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Ролери Имајќи.Надворешен Дијаметар : 42mm / 1.65"; Дебелина : 20mm / 0.8"(Diámetro надворешноста : 42 mm / 1.65' '; Espesor : 20 mm / 0.8' '.Модел : NKI28/20(Modelo : NKI28 / 20. NKI28/20 28mmx42mmx20mm Разговор Подготвени Купот на Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи 2pcs It има помал пресек од металниот ролери имајќи за употреба во ограничени монтажа простори.Ролки треба contoured завршува за оптимизирање на распределбата на контакт стрес.Оваа ролери лого се користат во различни апликации, како што се автомобилската и камион преноси, земјоделска и градежна опрема, пумпи и компресори, и две-циклус мотори, меѓу другите.Опис на Spanish NKI28 / 20 28mmx42mmx20mm Разговор Подготвени Купот на Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи 2pcs Nombre del producto : Rodamiento де rodillos; Материјал : Rodamiento де acero Color : Tono plateado; Diámetro внатрешни работи : 28 mm / 1.1' 'Peso : 185g; Contenido del paquete : 2 парчиња x rodamiento де rodillos Diámetro надворешноста : 42 mm / 1.65' '; Espesor : 20 mm / 0.8' 'Modelo : NKI28 / 20.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат