• Неодамнешно
X-DREE NKI15/20 15mmx27mmx20mm Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи Сребрен Тон 2 парчиња(NKI15 / 20 15mmx27mmx20mm Rodamiento де rodillos interno del anillo де del plata tono 2 парчиња

X-DREE NKI15/20 15mmx27mmx20mm Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи Сребрен Тон 2 парчиња(NKI15 / 20 15mmx27mmx20mm

Buyers rating:
DEN 320.16

Количина на стоки

Пакет Содржина : 2 парчиња x Ролери Имајќи; надворешен Дијаметар : 27mm / 1.06".Дебелина : 20mm / 0.79"; Модел : NKI15/20. Име На Производ : Ролери Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Тон; Внатре Дијаметар : 15mm / 0.59"(Боја : Tono plateado; Diámetro внатрешни работи : 15 mm / 0.59' '.Тежина : 96g(Peso : 96g.NKI15/20 15mmx27mmx20mm Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи Сребрен Тон 2pcs It има помал пресек од металниот ролери имајќи за употреба во ограничени монтажа простори.Ролки треба contoured завршува за оптимизирање на распределбата на контакт стрес.Оваа ролери лого се користат во различни апликации, како што се автомобилската и камион преноси, земјоделска и градежна опрема, пумпи и компресори, и две-циклус мотори, меѓу другите.Опис на Spanish NKI15 / 20 15mmx27mmx20mm Rodamiento де rodillos interno del anillo де del plata tono 2pcs Contenido del paquete : 2 парчиња x rodamiento де rodillos; Diámetro надворешноста : 27mm / 1.06' 'Espesor : 20 mm / 0,79' '; Modelo : NKI15 / 20 Nombre del producto : Rodamiento де rodillos; Материјал : Rodamiento де acero Color : Tono plateado; Diámetro внатрешни работи : 15 mm / 0.59' 'Peso : 96g.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат