• Неодамнешно
X-DREE 10mmx15mmx15mm Целосна Дополнуваат Подготвени Куп Ролери Имајќи 10pcs(10mmx15mmx15mm rodamiento де rodillos де copa dibujado complemento completo 10pcs

X-DREE 10mmx15mmx15mm Целосна Дополнуваат Подготвени Куп Ролери Имајќи 10pcs(10mmx15mmx15mm rodamiento де rodillos

Buyers rating:
DEN 305.76

Количина на стоки

Име На Производ : Ролери Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Тон; надворешен Дијаметар : 15mm / 0.6".Внатре Дијаметар : 10мм / 0.4"; Тежина : 57g.Пакет Содржина : 10pcs x Ролери Имајќи; Модел : HK10x15(Contenido del paquete : 10pcs x rodamiento де rodillos; Modelo : HK10x15. Висина : 15mm / 0.6"( : 15mm / 0.6' '. 10mmx15mmx15mm Целосна Дополнуваат Подготвени Куп Ролери Имајќи 10pcs Full дополнуваат подготвени куп ролери имајќи е совршен за апликации со високи динамички товари.Тоа има помал пресек од металниот ролери имајќи за употреба во ограничени монтажа простори.Целосната дополнување на ролки обезбедува повисока радијална оптоварување-капацитет на носивост од разговор со ролки.Ролки треба contoured завршува за оптимизирање на распределбата на контакт стрес.Оваа подготвени куп ролери лого се користат во различни апликации, како што се автомобилската и камион преноси, земјоделска и градежна опрема, пумпи и компресори, и две-циклус мотори, меѓу другите.Опис на Spanish10mmx15mmx15mm rodamiento де rodillos де copa dibujado complemento completo 10pcs Nombre del producto : Rodamiento де rodillos; Материјал : Rodamiento де acero Color : Tono plateado; Diámetro надворешноста : 15 mm / 0.6' 'Diámetro внатрешни работи : 10 mm / 0.4' '; Peso : 57 g Contenido del paquete : 10pcs x rodamiento де rodillos; Modelo : HK10x15 : 15mm / 0.6' '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат