• Неодамнешно
HEALLILY Плетење Кабел Игла Капчиња Кука Криво Игла Пресврт Криви Рака Поврзана Игли за DIY Бод Материјали 3Pcs (Случаен Боја)

HEALLILY Плетење Кабел Игла Капчиња Кука Криво Игла Пресврт Криви Рака Поврзана Игли за DIY Бод Материјали 3Pcs

Buyers rating:
DEN 760.80

Количина на стоки

Направени од високо квалитетен материјал, долготраен живот и и practicl.Овие капчиња куките се совршен подарок за мајка ми, тетка, friendscrochet љубовници!.Издржливи и практични.Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетење.Шарени капчиња куки сет : различни бои за да ви помогне да се направи разлика куките големина лесно.Различен тип на плетење алатки, многу лесен за употреба, особено погоден за почетници.Description Made од високо квалитетен материјал, долготраен живот и practicl.Тие се лесно и удобно да ги собереш и да се справи со вашите раце.Различни додатоци се подготвени за почетници и вешти плетење работници.Овие капчиња куките се совршен подарок за мајка ми, тетка, friendscrochet љубовници!Карактеристики - Боја : Случаен Избор.- Материјал : Alumium.- W форма игла Големина : 90mm(Должина); 3мм(Дијаметар).- Стр форма игла Големина : 100mm(Должина); 4mm(Дијаметар).- V обликот игла Големина : 120mm(Должина); 4mm(Дијаметар).- Направени од високо квалитетен материјал, долготраен живот и и practicl.- Издржливи и практични.Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетење.- Различен тип на плетење алатки, многу лесен за употреба, особено погоден за почетници.- Шарени капчиња куки сет : различни бои за да ви помогне да се направи разлика на куки " големина лесно.- Овие капчиња куките се совршен подарок за мајка ми, тетка, friendscrochet љубовници!- Топло совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including3 x Плетење Кабел Игла Капчиња Кука Криво Игла Пресврт Криви Рака Поврзана Игли за DIY Бод Резерви.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат