• Неодамнешно
Мали Животни се Игра Тунел, Трајни Отпорна Пластика Гвинеја Свињи Цевка, Забава домашно Милениче Тунелот Hideway за Гвинеја Свињи Chinchillas Стаорци и Зајаци Џуџе

Мали Животни се Игра Тунел, Трајни Отпорна Пластика Гвинеја Свињи Цевка, Забава домашно Милениче Тунелот Hideway

Buyers rating:
DEN 1893.60

Количина на стоки

СВИТЛИВА ИГРА ТУНЕЛ - Големина S, со дијаметар од 3.5 инчи, може да се прошири до 39.3 инчи и договор за надолу за да 8.6 инчи, и потоа ви овозможува да се постави во сите различни позиции и ќе се вклопи во секој кафез.ОДГОВАРА ЗА - Совршени за гвинеја свињи, хрчаци, стаорци, ferrets, chinchillas, зајаци и сл мали домашни миленици.МАТЕРИЈАЛИ - Изработени од трајни, отпорни на дамки пластични и лесни.ЗАБАВНО - Оваа забавна тунелот е одлична за домашни миленици, им дава способност да се кандидира и да се скрие што е одлично за поттикнување на активна изведба и разрешување на кафез досада.Тоа може да трае вашите миленици малку време за да се загрее до тоа, но на крајот тие ќе почне да оди преку него, а потоа откако ќе се навикнете на тоа, тие ќе почнат да ја извршите преку, одат преку од нивна страна или назад, па дури и оди назад преку тоа.Вашето домашно милениче ќе ви се допадне оваа цевка многу!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите задоволство!.Specfications : Големина S : дијаметар од 3.5 инчи, должина 8.6"-39.3"(22-100cm).Големина L : дијаметар од 7 инчи, должина 8.6"-39.3"(22-100cm).Боја : розова,blue Material : plastic Why изберете оваа забавна цевка?Оваа забава цевка може да се протегала одделно или во комбинација на различни спецификации.Помалите може да се смести во внатрешноста на еден поголем.Кога сте слободни да се водат и да се наведнувам, ќе може да вложи свој моќ и да се создаде цевковод за вашите миленици, лавиринт може да додадете забавно да се игра.Тоа може да се користи на отворено и во затворен простор.Само повлече оригиналната големина по играње надвор, своите мали димензии по уривање и можат да бидат поставени по желба, и удобен за носење и чување.Различни бои, различни Големина за да се задоволат потребите на различни домашни миленици,и вашите миленици ќе се допаѓа многу!Забелешка : ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина,и малку големина разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат,благодарам многу!По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или ако во вашето искуство со нас беше помалку од совршен во секој начин, ве молиме e-mail на нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите задоволство!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрво Хрчак Качување Скалило Вртлива Платформа Играчки,Мали Животни Играчка Кафез Додатоци за Глувчето, Chinchilla,Стаорец,Gerbil
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрво Хрчак Качување Скалило Вртлива Платформа Играчки,Мали Животни Играчка Кафез Додатоци за Глувчето, Chinchilla,Стаорец,Gerbil

Игра и спорт : обезбеди домашно милениче качување и истражување на желба.Им помогне да се развие добра н

DEN 2020.80
Хрчак Играчки, DIY Дрвени Виножито Мост Спорт Вежба Играчка во Собата,Среќен Активност Играчки за Гнездо Глувчето,Микрофон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хрчак Играчки, DIY Дрвени Виножито Мост Спорт Вежба Играчка во Собата,Среќен Активност Играчки за Гнездо Глувчето,Микрофон

4 Боја : Бела,Шарени,Синобело,Розовобели.Лесно се Соберат само стави paltes заедно со правото на забите за п

DEN 1538.40
Хрчак Мост Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка за Мали Животни во Кафез Дрво Скала Природни Криенка за морско свинче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хрчак Мост Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка за Мали Животни во Кафез Дрво Скала Природни Криенка за морско свинче

❤Направени од дрвени стапови,bendable.Симпатична мостот е направен од природни дрвени стапчиња кои се чува

DEN 287.76
КООРДИНАТОР Хрчак Златна Мечка Еж Симпатична Шарени Тенџере Тоалет Хрчак Обезбедува Кристално Слив Тоалет Виолетова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Хрчак Златна Мечка Еж Симпатична Шарени Тенџере Тоалет Хрчак Обезбедува Кристално Слив Тоалет Виолетова

Боја : розова, сина, зелена, транспарентен, виолетова.Материјал : Пластика.Погоден за : Хрчак Златна Мечка

DEN 2241.60
Daisy Синџир - Мали Popsicle Папагал Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Daisy Синџир - Мали Popsicle Папагал Играчка

Мека Од Трска Папагал Џвакање Играчка.Corks и од трска.Лесно Играчка за Мали до Средни Папагали : .Cockatiel, Quaker

DEN 239.76