• Неодамнешно
Хрчак Мост Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка за Мали Животни во Кафез Дрво Скала Природни Криенка за морско свинче Chinchilla Ferret Рептил

Хрчак Мост Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка за Мали Животни во Кафез Дрво Скала Природни Криенка за морско свинче

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

❤Направени од дрвени стапови,bendable.Симпатична мостот е направен од природни дрвени стапчиња кои се чуваат заедно со две флексибилни метални жици. ❤Може да се додадат во различни форми.Лесно се наведнува за да ги собере различни форми и големини за да стигнат до покачена области; поттикнува на истражување и вежбање. ❤Нуди пет mountaineering и истражување на желба.Може да се користи како тунел, мост, или рампата.Домашно милениче вежба екстремитети сила. ❤Погоден за џвакање и качување.На habitat for хрчак, глувчето и стаорец.Промовирање на вежба и да им помогне да развијат координација и рамнотежа вештини. ❤Пакет, вклучувајќи : 2 x скала НАПОМЕНА : ве Молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или совети, ние сме среќни да се слушне од вас.За било која причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или целосно враќање на средствата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Oxbow Се Збогатува Животот Прослава Конус
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Oxbow Се Збогатува Животот Прослава Конус

Совршен за слави специјални прилики со вашето домашно милениче!.Дизајниран да го негува природни гуми и

DEN 198.48
Хрчак Играчки, DIY Дрвени Виножито Мост Спорт Вежба Играчка во Собата,Среќен Активност Играчки за Гнездо Глувчето,Микрофон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хрчак Играчки, DIY Дрвени Виножито Мост Спорт Вежба Играчка во Собата,Среќен Активност Играчки за Гнездо Глувчето,Микрофон

4 Боја : Бела,Шарени,Синобело,Розовобели.Лесно се Соберат само стави paltes заедно со правото на забите за п

DEN 1538.40
издувам Хрчак Тунелот Играчка,Дрвени Шупливи Стебло Заби Мелење Џвакање Играчка за Мали Миленичиња Криенка Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

издувам Хрчак Тунелот Играчка,Дрвени Шупливи Стебло Заби Мелење Џвакање Играчка за Мали Миленичиња Криенка Кревет

Издржлив Материјал : Ова домашно милениче тунелот е направен од висококвалитетни материјали, лесна теж

DEN 170.40
КООРДИНАТОР Хрчак Златна Мечка Еж Симпатична Шарени Тенџере Тоалет Хрчак Обезбедува Кристално Слив Тоалет Виолетова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Хрчак Златна Мечка Еж Симпатична Шарени Тенџере Тоалет Хрчак Обезбедува Кристално Слив Тоалет Виолетова

Боја : розова, сина, зелена, транспарентен, виолетова.Материјал : Пластика.Погоден за : Хрчак Златна Мечка

DEN 2241.60