• Неодамнешно
Marsupilami: Hoobadventure (PS4) - PlayStation 4

Marsupilami: Hoobadventure (PS4) - PlayStation 4

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Истражуваат 3 различни светови.Вклучува 20+ нивоа.Го прилагодите нивото на тежина за дури и повеќе предизвик.Рафинирани графика со шарени уметноста стил и извонредно средини.Се игра во Chrono mode да се скрши евиденција додека да се откријат и да се соберат бонусите за да го отклучите тајни нивоа.Откријте Marsupilamis како што никогаш не сте ги виделе досега во оваа изненадување-исполнет авантура!Удар, Twister и се Надевам се три Marsupilamis кои живеат мирен живот во Palombia.Додека играте со остатоци на плажа, на три другари ненамерно отвори проколнат саркофагот и ослободување на мистериозни дух кои места страшна клетва врз сите животни.За среќа за нив, Marsupilamis се отпорни.Нашите три јунаци ќе мора да оди на една авантура и се бркаат на дух со цел да се вардат од маѓијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лов Симулатор 2 (PS5)
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лов Симулатор 2 (PS5)

Истражуваат рамнините на Колорадо, на Texan пустината и шуми од Европа во голем отворен светови.ги пратите

DEN 2212.80
Hitman: Absolution - Playstation 3
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hitman: Absolution - Playstation 3

Договори Modeза да Креирате ваши сопствени хитови од изборот на ниво, цели, оружје и правилата на атентато

DEN 1456.80
PS2 ПОЛНОЌ CLUB3 ДАБ ИЗДАНИЕ
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PS2 ПОЛНОЌ CLUB3 ДАБ ИЗДАНИЕ

Трката за Американски улиците во Сан Диего, Атланта, Детроит и повеќе ќе оди побрзо од кога и да е од мно�

DEN 1447.20
Едно Парче: Kaizoku Musou (Ps3 Јапонија Увоз)
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Едно Парче: Kaizoku Musou (Ps3 Јапонија Увоз)

RSX : Engine TM графичкиот процесор на мобилен широкопојасен интернет се : ПРОЦЕСОРОТ Звучен Излез : 7.1 Dolby Digital

DEN 227.04
Фантастични Четири - PlayStation
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фантастични Четири - PlayStation

Се приклучат на Гдин Фантастичното, Невидливото Жена, Човечки Допир, и Нешто на нивната најголема мисиј�

DEN 222.00
Warioware: Допре! - Nintendo DS
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Warioware: Допре! - Nintendo DS

Речиси две стотини 5вториот миниигри, и по друг, за избезумени нонстоп акција.Користете го перото за ушт�

DEN 1121.28
Hitman: Absolution - Xbox 360 Дигитален Код
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hitman: Absolution - Xbox 360 Дигитален Код

Договори на Владата да се Создаде свој сопствен хитови од изборот на ниво, цели, оружје и правилата на ат

DEN 1548.00
EA SPORTS ММА - Playstation 3
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EA SPORTS ММА - Playstation 3

Пот drips одредување на вашата веѓата како што отстапуваат на центар.Продолжи предизвик онлајн со способн

DEN 374.40
Армијата на Две: На 40-то Ден - Sony PSP
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Армијата на Две: На 40-то Ден - Sony PSP

Контрола Сетови играчи партнерства како Две или СДИ ривал фракција членови, како тие имаат за цел да го

DEN 795.60
Турнир Cyberball Atari Рис Видео Игра
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Турнир Cyberball Atari Рис Видео Игра

Патувањето во иднината на фудбалот со овој култ, класичен аркадни.Уживајте во роботски акција против ко

DEN 703.20
НБА '07 - Playstation 3
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

НБА '07 - Playstation 3

Искуство нова ера на НБА акција во 1080p, и blistering 60 фрејмови во секунда.Да ги искористат предностите на jukes,

DEN 688.32