• Неодамнешно
НБА '07 - Playstation 3

НБА '07 - Playstation 3

Buyers rating:
DEN 688.32

Количина на стоки

Искуство нова ера на НБА акција во 1080p, и blistering 60 фрејмови во секунда.Да ги искористат предностите на jukes, crossovers и спин потези, како што се ниско-пост се движи со користење на PS3 контролер сензор за движење.Reenact сите на изминатата година е голема изведби од страна на сегашните НБА Сите Ѕвезди - Поени 81 поени, што Коби Bryant, nab 21 одбиените топки со Бен Валас или јадење од 22 помага како Стив Nash.Преземете 5 сценарија секоја недела вклучуваат последните НБА игри кои се актуелни и релевантни во НБА и обидете се да се доживее оние моменти.Несреќа одбори на пропуштени шут новиот Моќ Интернат Систем им овозможува на играчите да видиме најдобра позиција за да го дофати враќа.НБА 07 хитови на тврдо натоварен со неверојатно детални и lifelike графика поддржани во Висока Дефиниција во 1080p.Уживајте во повеќето ангажирање НБА искуство како НБА 07 места во арена и на подот како никогаш порано.Се чувствувате страст од родниот град на толпата како ќе помине игра за победа скокач.Игра срцето надвор и да го оставите сè на судот во НБА 07. Погледнете како дефанзивна притисок влијае на способноста да се направи шут, со Отворен Шут Индикатор - Тоа динамички обезбедува повратни информации за тоа кој е отворен и во кој се опфатени емоции & интензитетот на НБА носи хард кор гејмер на судот право надолу за да бисери на пот се кандидира надолу играчот лица како тие пумпа своите тупаници по притискање на голем шут Игра на вашиот сопствен или против пријатели во неколку мини-игри, вклучувајќи и Сопствена Судот, 3-Точка на Конкуренцијата и Play Station Вештини Конкуренција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Call of Duty: Black Ops Студената Војна (PS4)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Call of Duty: Black Ops Студената Војна (PS4)

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 904.56
Hitman: Absolution - Xbox 360 Дигитален Код
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hitman: Absolution - Xbox 360 Дигитален Код

Договори на Владата да се Создаде свој сопствен хитови од изборот на ниво, цели, оружје и правилата на ат

DEN 1548.00
Рагби 15 - PlayStation 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рагби 15 - PlayStation 4

Автентични коментари од професионални sportscasters.Високо ниво на детали со напредни следната генерација гр

DEN 47.76
Перл Харбор - PC/Mac
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перл Харбор - PC/Mac

Битка Јапонските воздухопловни сили во 10 мисии дизајниран од вистинските воени кампањи.Летаат 14 автент

DEN 1980.00
PS2 ПОЛНОЌ CLUB3 ДАБ ИЗДАНИЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PS2 ПОЛНОЌ CLUB3 ДАБ ИЗДАНИЕ

Трката за Американски улиците во Сан Диего, Атланта, Детроит и повеќе ќе оди побрзо од кога и да е од мно

DEN 1447.20
Warioware: Допре! - Nintendo DS
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Warioware: Допре! - Nintendo DS

Речиси две стотини 5вториот миниигри, и по друг, за избезумени нонстоп акција.Користете го перото за ушт

DEN 1121.28
Hitman: Absolution - Playstation 3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hitman: Absolution - Playstation 3

Договори Modeза да Креирате ваши сопствени хитови од изборот на ниво, цели, оружје и правилата на атентато

DEN 1456.80
Турнир Cyberball Atari Рис Видео Игра
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Турнир Cyberball Atari Рис Видео Игра

Патувањето во иднината на фудбалот со овој култ, класичен аркадни.Уживајте во роботски акција против ко

DEN 703.20
Dragonball Xenoverse 2 Колектори Издание (PS4)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dragonball Xenoverse 2 Колектори Издание (PS4)

ДОЖИВЕЕТЕ DRAGON BALL EMBLEMATIC НАСТАНИ : Непријатели од различни рокови внесете приказна на Змеј Топката.Се ПОГ

DEN 1452.00