• Неодамнешно
Canon PIXMA TS3520 Компактен Безжична Сите-во-Едно Печатач, Црна

Canon PIXMA TS3520 Компактен Безжична Сите-во-Едно Печатач, Црна

Buyers rating:
DEN 1919.76

Количина на стоки

Прилагодете ги поставките за 1.5" СЕГМЕНТ LCD ЕКРАН и јасна копчиња.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН да одговара на вашиот простор - достапни во црна или бела боја.Голема документ и фото квалитет на печатење од 2 КЕРТРИЏ парична КАЗНА ХИБРИД МАСТИЛО СИСТЕМ.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ за паметен телефон и компјутер и кавга-бесплатно печатење искуство.Оптоварување обична или фото хартија со посветен на ЗАДНИТЕ ХАРТИЈА ПОСЛУЖАВНИК.Производот напон организираме е 110 V.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат