• Неодамнешно
H-P Сите во Еден Печатач Безжична Инкџет Фото Печатач, Печатење, Скенирање, Копирање, Факс и Мобилни Печатење со Авто Документ Фидер Вклучува 6 Стапки NeeGo Печатач Кабе

H-P Сите во Еден Печатач Безжична Инкџет Фото Печатач, Печатење, Скенирање, Копирање, Факс и Мобилни Печатење

Buyers rating:
DEN 1440.00

Количина на стоки

РАБОТАТ БРЗО И СЛОБОДНИ РАЦЕ— Лесно се справи со задачи и да добијат многу од еден уред – печатење, скенирање и копирање.Лесно печатење, скенирање и копирање на секојдневниот документи од вашиот паметен телефон, користење на HP Smart app.Заштедите време преку испраќање на мобилен факс од вашиот паметен телефон, таблет или КОМПЈУТЕР за 24 месеци, со HP Smart app.ЕДНОСТАВНО ПОДЕСУВАЊЕ, ЕДНОСТАВНА за ПЕЧАТЕЊЕ - почеток брзо со едноставни за подесување, кои ве води низ секој чекор, со користење на HP Smart app.Добиете подобри опсегот и побрзо, повеќе сигурен конекциите кои ја користат dual-band Wi-Fi со авто мод.Добиете поврзан со Bluetooth и започнете брзо печатење од вашиот паметен телефон или таблет – лесно подесување.Да се поврзат и да почне печатење за да ви помогне да продолжат да работат и вашите деца се задржи учење без разлика каде се наоѓате.Лесно поврзете вашиот печатач на вашиот компјутер со вграден USB порт.ПЕЧАТЕЊЕ И СКЕНИРАЊЕ ВО движење - Печатење, скенирање и копирање од практично секаде со вашиот паметен телефон, и да ги споделувате вашите документи на софтвер од трети лица како Dropbox и Google Drive користење на HP Smart app - HP е најдобра во класата мобилни печати стан.AUTO DOCUMENT ФИДЕР - Оваа сите-во-едно печатач е 35-страница автоматско документ внесувач ви помага бриз низ скенирање и копирање на работни места брзо.WIFI И BLUETOOTH - за Само-лекување Wi-Fi автоматски ги открива и решава конективност прашања да помогне да се намали прекини.Допрете Smart Задачи кратенка во HP Smart app за кратенка на вашиот телефон.Скенирање на облак, e-mail, и повеќе.Добиете поврзан со Bluetooth и започнете брзо печатење од вашиот паметен телефон или таблет.Сигурност ги задоволува современите мултитаскинг со HP Desk Jet Plus Сите-во-Едно Priinter.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат