• Неодамнешно
Caseling тежок Случај Одговара на Canon Selphy CP1300 Безжична Боја Фото Печатач

Caseling тежок Случај Одговара на Canon Selphy CP1300 Безжична Боја Фото Печатач

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Уникатно дизајниран тежок Случај да се вклопи совршено Канон Selphy CP1300 / CP1200 Безжична Боја Фото Печатач. 100% БЕЗБЕДЕН : Отпорност на Вода, Shockproof s ништо не е толку болно што моментот кога ќе се реализира својата богатство gadget е разбиена, оштетен или скршен засекогаш. "Зошто не можам само да се стави тоа во случај?" ќе scold себе.Па, ние не обвинуваат вас - повеќето достапни случаи се, едноставно кажано, не е добро.Некои се clunky и незгодно.Дури и полошо се случаи кои се распадне за неколку месеци.Како можете да им верувате дека нешто не може да се одржи себе.заедно ќе бидат во можност да се заштитат вашите вредности и опрема?.Во Caseling, ние создаваме трајни, висок квалитет на случаи кои се прашина доказ, шок доказ, отпорен на гребење и отпорен на вода.Од 2012 ние сме биле опремување на компјутери, жилети, калкулатори, полначи, камери и повеќе со заштита, тие треба.Нашиот тим е посветен на одржување сте сигурни дека вашите уреди се целосно заштитени.Еве за чување на вашите уреди безбедно!. - Caseling Тим.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат