• Неодамнешно
VAKER Remanufactured Inkjet Принтер Ink Кертриџ Замена за HP 67 67XL да се вклопи со HP Завист 6052 6058 6075 DeskJet 2732 2755 DeskJet Плус 4152 4155 4158 Печатач ( 2 Црна )

VAKER Remanufactured Inkjet Принтер Ink Кертриџ Замена за HP 67 67XL да се вклопи со HP Завист 6052 6058 6075

Buyers rating:
DEN 935.76

Количина на стоки

[ Компатибилен Со ] : HP Завист 6052 6055 6058 6075 и Завист Про 6452 6455 6458 Печатач. [ Компатибилен Со ] : HP Deskjet 1255 2732 2752 2755 и Desk Jet Плус 4140 4152 4155 4158 Печатач. [ Она што е Во Кутијата ] : Remanufactured 67 XL Мастило Касети со 2 Црна + водич прирачник + гумичка. [ XL Производ Може да Печати Повеќе ] : 600 страници на 67 XL Црно Мастило Касети при 5% покриеност (Буква/А4). [ Добри Перформанси ] : Светли, Живописни и Јасно печатење ефект прави вашата канцеларија живот лесно и шарени - VAKER е вашиот печатење асистент цело време. [ Строго Увид ] : Сите VAKER производи се строго прегледано од фабриката пред тие да се стартува, и може да се инсталира лесно и брзо, со јасни и детални квалитет на печатење. [ Внимателен Услуга ] : Мулти-заштита пакување за да се спречи штета причинета од удари за време на транспортот, Ефикасна услуга по продажбата да се осигура дека сите ваши проблеми може да биде решен на задоволително ниво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за

ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе бид

DEN 1154.40