• Неодамнешно
H&БО TOPMAE Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 952 XL 952XL Мастило Касети Комбо Пакет за OfficeJet Pro 8210 8710 8720 7740 8740 8730 8728 8702 7720 Печатач (4 Парчиња)

H&БО TOPMAE Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 952 XL 952XL Мастило Касети Комбо Пакет за OfficeJet

Buyers rating:
DEN 1031.76

Количина на стоки

✔КОМПАТИБИЛНИ ПЕЧАТАЧИ:Office Jet 8702 Office Jet Pro 7720 7730 7740 8200 8210 8216 8218 8700 8710 8714 8715 8716 8717 8718 8719 8720 8724 8725 8726 8727 8728 8730 8732 M 8734 8735 8736 8740 8743 8744 8745 8746 8747. ✔ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ :4 Пакет Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за hp 952 XL мастило касети со Најновите Надгради Чипови (1 x Црни 952 XL, 1 x Синозелена 952 XL, 1 x Магента 952 XL, 1 x Жолта 952 XL ). ✔СТРАНИЦА ПРИНОС : Околу 2200 страници во 952xl црна и 1800 по 952xl боја на 5% покриеност. ✔H&БО TOPMAE замена за hp 952xl мастило кертриџ строго се тестираат со индустријата за контрола на квалитетот на процесите за да се изврши ефикасна printout и да покаже точни мастило ниво. ✔ Искрена Служба : Ние сме секогаш во вашата услуга, само за да ги задоволат вашите печатење потреби.Производство на дневни документи, извештаи, писма, графика.Office Jet Pro Series : . 7720/ 7740/ 8200/ 8210/ 8216/. 8218/ 8700/ 8702/ 8710/ 8714/. 8715/ 8716/ 8717/ 8720/ 8724/. 8725/ 8726/ 8727/ 8728/ 8730/. 8734/ 8735/ 8736/ 8740/ 8743/. 8744/ 8745/ 8746/ 8747.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат