• Неодамнешно
KELNG Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за HP 902XL 902 XL за OfficeJet Pro 6978 6968 6958 6962 6960 6970 6979 6950 6951 6954 6975 инк-џет Печатач (1 Блек 1 Синозелена 1 Магента 1 Жолт)

KELNG Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за HP 902XL 902 XL за OfficeJet Pro 6978 6968 6958 6962 6960 6970

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Име на производ : KELNG Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за HP 902 XL 902 XL.Компатибилни Со : HP Office Jet 6950 6951 6954 6956 6958 6960 6961 6962 6963 6964 6966 6968 6970 6971 6974 6975 6976 6978 6979 Печатач.Содржини : 4 Пакет Комбо Пакет на Компатибилен Мастило Кертриџ Замена за HP 902 XL мастило касети (1 Црно , 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта).Висок Страница Принос : До 825 Страници во KELNG 902 XL Црно мастило кертриџ и 825 Страници во KELNG 902 XL Боја на мастило кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).Висок Квалитет : Користете KELNG висока ефикасност мастило за да се добие чист текст и живописни бои за печатење.Уживаат повисок квалитет, повеќе страници, помалку трошоци за печатење искуство со KELNG.Smart Чип : Овозможува висок степен на компатибилност помеѓу мастило касети и печатач за лесна инсталација и печатење.Ве молиме потврдете дека вашиот печатач користи 902 XL 902 XL касети пред поставување на својата цел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(во

Доаѓа со мастило refilling дупка, може да се рефил мастило повеќе пати, рециклирате да ја користите.Висок ква

DEN 1476.00
Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за

ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе бид

DEN 1154.40