• Неодамнешно
ДВОЕН D LC3037 Мастило Касети соодветна Замена за Брат LC3037 LC3037XXL LC3039, Висок Принос употреба со MFC-J6945DW MFC-J5845DW XL MFC-J5945DW MFC-J6545DW XL (1 Секоја од lc3037 Б.К/C/M/Y) 4PK

ДВОЕН D LC3037 Мастило Касети соодветна Замена за Брат LC3037 LC3037XXL LC3039, Висок Принос употреба со MFC-J6945DW

Buyers rating:
DEN 717.36

Количина на стоки

????Пакет се Вклучени:1 x LC3037 XXL Црна, 1 x LC3037 XXL Цијан, 1 x LC3037 XXL Магента, 1 x LC3037 XXL Жолта (Вкупно 4 Пакет lc3037 б.к/c/m/y ). ????Компатибилни Печатачи : Брат MFC-J5845 DW XL, MFC-J5945 DW, MFC-J6545 DW XL, MFC-J6945 DW инк-џет Печатач. ????Страница Принос : Прибл. 3000 страници во LC3037bk , 1500 страници во LC3037 боја, при 5% покриеност на А4 (XXL верзија X3 Повеќе од стандардниот принос). ????Производ Квалификации : Заверена од ISO9001, ISO14001, CE, Ro HS, ДОФАТ, STMC.Ексклузивно формулиран за мастило се обезбеди живописни бои vibrancy и долготрајни отпечатоци. ????Пакување : Секој lc3037 lc3037xxl мастило кертриџ беше спакувани во поединечни пластична кеса, удобен и лесен-за-се инсталира на побарувачката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат