• Неодамнешно
4 x 100ml Рефил Боја Мастило Принтер Ink Комплет Мастило и Мастило Рефил Колекции Компатибилен со Hp Инкџет Мастило Касети 662XL 664XL 60XL 61XL 62XL 63XL 64XL 65XL 92XL 94XL 901XL Мастило Алатки

4 x 100ml Рефил Боја Мастило Принтер Ink Комплет Мастило и Мастило Рефил Колекции Компатибилен со Hp Инкџет

Buyers rating:
DEN 275.76

Количина на стоки

5 Шишиња со Боја на Мастило Компатибилен за Hp инкџет мастило касети, Црна x 200ml (2 шишиња) , Цијан x 100ml , Магента x 100ml, Жолта x 100ml.Компатибилна Листа на Мастило Касети : За Hp Инкџет Мастило Касети 662 XL 664 XL 60 XL 61 XL 62 XL 63 XL 64 XL 65 XL 21 XL 22 XL 92 XL 94 XL 901 XL 56 XL 57 XL 58 XL 650 XL 652 XL; Стандардна Големина 662 664 60 61 62 63 64 65 21 22 92 94 901 56 57 58 121 123 93. На Мастило Рефил Колекции Погоден за сите HP inkjet печатачи, Refillable Касети, Ciss, Remanufactured Мастило Касети, Оригинални Користи hp ОЕМ Мастило Касети.Гаранција : Ние нудиме Замена/Наплата за било неисправни предизвикани од нашата фабрика, Ако сте го добиле на објектот со проблеми, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го добиле.Use Manual : ве Молиме погледнете на Сликата, постојат детали чекори за да рефил Мастило касети.Мастило доби 36 месеци рок на траење. 1) Што е Во Кутијата ? 100ml Боја Мастило Црна x 2 шишиња 100ml Боја Мастило Синозелена x 1 шише 100ml Боја Мастило Магента x 1 шише 100ml Боја Мастило Жолта x 1 шише 2) Компатибилен Листа на Печатач Мастило Касети : За Hp Инкџет Мастило Касети 662 XL 664 XL 60 XL 61 XL 62 XL 63 XL 64 XL 65 XL 21 XL 22 XL 92 XL 94 XL 901 XL 304 XL 57 XL 58 XL 650 XL 652 XL За Hp Мастило Кертриџ 60 61 62 63 64 65 92 94 901 121 123 95 93 304 57 58 662 664.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за

ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе бид

DEN 1154.40