• Неодамнешно
Глава за печатење Болница инк-џет Печатач Главата Чистење Комплет за Epson Канон Брат и HP Принтери - 17 Унца

Глава за печатење Болница инк-џет Печатач Главата Чистење Комплет за Epson Канон Брат и HP Принтери - 17 Унца

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Едноставни за употреба и доаѓа со целосна инструкции и видео вежби.Компатибилен со Epson Канон Брат и HP inkjet печатачи (ОСВЕН HP Officejet Pro 8xxx серија, на пример 8600).Не се компатибилни со ПРО модели на Epson, Canon или HP принтери, или каде касети остануваат статични за време на печатење e.г.Epson работна Сила Про серија. $15.00 наплата ако вашиот печатач не е фиксна.Компатибилен со боја, сублимација на бои, пигменти и јастиви мастило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за

ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе бид

DEN 1154.40
Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(Црна)

Доаѓа со мастило refilling дупка, може да се рефил мастило повеќе пати, рециклирате да ја користите.Висок ква

DEN 2140.80
HP 933 Магента Мастило Кертриџ (CN059AN)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 933 Магента Мастило Кертриџ (CN059AN)

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно

DEN 376.56