• Неодамнешно
E-Z Мастило (TM) Мастило Кертриџ Замена за Canon СТР-245XL CL-246XL СТР-243 CL-244 Компатибилен со Pixma TS3120 MG2520 MX492 TR4520 TS202 MG2525 MG3022 MG2522 MG2922 (2 Црна, 1 Три-Боја)

E-Z Мастило (TM) Мастило Кертриџ Замена за Canon СТР-245XL CL-246XL СТР-243 CL-244 Компатибилен со Pixma TS3120

Buyers rating:
DEN 1375.20

Количина на стоки

Име на производ : E-Z Мастило (TM) мастило кертриџ замена за Canon СТР-245 XL CL-246 XL.Пакет Содржина : 1 x Упатство за Корисникот, 2 x Црното PG245 XL, 1 x Три-Боја CL246 XL (Вкупно 3 Парчиња).Страница Принос : Црна е 400 страници во кертриџ и Три-Боја е 300 Страници во кертриџ при 5% покриеност.Компатибилен со : Canon TR4520 ,TR4522, MX490, MX492, IP2820, MG2420, MG2520, MG2522, MG2525, MG2920, MG2922, MG2924, MG3020, MG3022, MG3029, TS3120, TS3122, TS202, TS302, TS3320, TS3322 Безжична Сите-во-Едно инк-џет Печатари.Премиум квалитет на мастило обезбедува јасни текст и графика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HP 933 Магента Мастило Кертриџ (CN059AN)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 933 Магента Мастило Кертриџ (CN059AN)

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно

DEN 376.56
Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мастило Кертриџ, Висока Температура Отпорни на Абење Отпорни на Висока Цврстина Печатач Додатоци за Училиштата(Црна)

Доаѓа со мастило refilling дупка, може да се рефил мастило повеќе пати, рециклирате да ја користите.Висок ква

DEN 2140.80
Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Печатачи Додатоци, глава за печатење Замена Долготрајни Удобен, Практичен Лесно Заменливи Стабилна Сигурен за

ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе бид

DEN 1154.40