• Неодамнешно
HP 971XL Висок Принос Оригинални Мастило Кертриџ, Цијан/Магента/Жолта

HP 971XL Висок Принос Оригинални Мастило Кертриџ, Цијан/Магента/Жолта

Buyers rating:
DEN 2359.20

Количина на стоки

УРЕДОТ ВИДОВИ се : Инкџет Печатач во БОЈА(S) : Цијан, Магента, Жолта СТРАНИЦА ПРИНОС : 6600 СНАБДУВАЊЕ ТИП : Мастило OEM/КОМПАТИБИЛЕН : ОЕМ REMANUFACTURED : Нема ПРИНОС ТИП : Висок Принос КОЛИЧИНА : 3 касети : 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат