• Неодамнешно
Niaviben Камера за Деца 1080P Двојна Објективот На 2,4 Инчен Децата Камера размена на Инстант Печатење на Камерата Играчка Камера Сина

Niaviben Камера за Деца 1080P Двојна Објективот На 2,4 Инчен Децата Камера размена на Инстант Печатење на Камерата

Buyers rating:
DEN 1708.80

Количина на стоки

✤Ултра-тенок тело со транспарентни прстен огледало.Авто изложеност автоматски ќе го избере најдобриот shutter speed во која било средина.Тоа може да се фати светли средини и светли објекти дури и во темни сцени. ✤Еден допир Selfie режим на Тоа што има вграден-во макро режим и Selfie огледало за да се постигне совршена Selfie.Вие не треба крупен прилог.Само извлечете објективот барел, додека "selfie режим" знак не се појави. ✤Постојат три начини да се изберат, фото, видео и фото режим,Можете да добиете фотографијата веднаш со фотографија, без да се чека за да се задоволат сите ваши потреби. ✤USB полнење со голем капацитет 1200m Ah поголем капацитет на батеријата, може да се земе 2000 слики, 2 часа на видео снимка, 400 слики континуирано печатени веднаш.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Инстант Филмски Камери, Симпатична Мини Преносни Вграден WiFi Печатење на Камерата Лесно Операција за Фото Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Инстант Филмски Камери, Симпатична Мини Преносни Вграден WiFi Печатење на Камерата Лесно Операција за Фото Преземање

[Вграден WIFI] вградениот WIFI е поврзан со мобилен телефон СТАН, а на фотографиите може да биде лесно да се п

DEN 1084.56