• Неодамнешно
Niaviben WiFi Камера за Деца Печатење на Камерата 20 Милиони HD Дигитални SLR Мини Играчка Видео Камера Деца Подарок Поддржуваат размена на Инстант Печатење на Сини

Niaviben WiFi Камера за Деца Печатење на Камерата 20 Милиони HD Дигитални SLR Мини Играчка Видео Камера Деца

Buyers rating:
DEN 1382.40

Количина на стоки

✤Инстант печатење (слики во една секунда), погодно копчето за фото/печати на владата, се префрлат во секое време, само да се земе фото без печатење, земи слика за печатење или да ги печатите во фото албум, печатење без мемориска картичка. ✤Тоа може да биде поврзана на мобилен телефон преку WIFI да се печати мобилен телефон фотографии, печатите документи, камера и мобилен телефон со фото и видео размена на функцијата,за Поддршка на вредноста на резолуцијата и печатење на густината на време застаруваат фотографија, јамка снимање и аудио снимање. ✤Трошоците за печатење на хартија е на ниско ниво, 100 слики можат да се печатат во една ролна, и фотографиите можат да бидат обоени графити DIY.Вградената батерија 1200 MAH, може да се земе 2000 слики континуирано, снимање 2 часа, печати 100 листови на фото хартија. ✤Изградена-во 16 јазици, 19 голема глава налепници, 180°ротирачки камера, предна и задна двојна фотографија и видео-снимка, 2.4-инчен екран во боја, 1080 P high-definition видео ефект, 4 K слика резолуција.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Инстант Филмски Камери, Симпатична Мини Преносни Вграден WiFi Печатење на Камерата Лесно Операција за Фото Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Инстант Филмски Камери, Симпатична Мини Преносни Вграден WiFi Печатење на Камерата Лесно Операција за Фото Преземање

[Вграден WIFI] вградениот WIFI е поврзан со мобилен телефон СТАН, а на фотографиите може да биде лесно да се п

DEN 1084.56