• Неодамнешно
Niaviben Преносни Камера за Деца Инстант Печати HD Камера со Печатење на Хартија со 16GB SD Картичка Роденден Подароци за Децата

Niaviben Преносни Камера за Деца Инстант Печати HD Камера со Печатење на Хартија со 16GB SD Картичка Роденден

Buyers rating:
DEN 2148.00

Количина на стоки

✤Преносни Инстант Печати Камера : Instant print функција им овозможува на децата да се добие своите фотографии и да ги споделат своите спомени во секунди по притискање на копчето печати.Фотографија и видео заедно,снимањето шарени childhoods. ✤HD Печати Камера : Користење на надгради HD технологија на печатење, ова 1200 W Пиксели HD Инстант Печати Камера Со 2.4 Инчен Голем Екран во Боја, selfie леќа, предните и задните двојна леќа, ви овозможува да се земе FHD Фото и до 30fps 1080 P FHD видео запис. ✤Други Карактеристики : Еден клик за печатење; да Пребарувате mode-за Проверка на евиденција на минатото снимање; Игра на владата - смешна игра; Печати густина е прилагодлив; Поддршка selfie на владата; Мемориската картичка за чување функција; 1000m Ah батерија, до 2,5 часа на видео снимање;. ✤1080p HD видео снимање функција ви помага снимање или фотографирање на секој прекрасен момент, како што се роденден партии, патување и сл.Таа поддржува 16 GB SD картичка ( вклучен) и ви дозволува да ги зачувувате повеќе од 2500 фотографии кога целосно наполнета. ✤Родителите придружува има витална важност кај Децата раст, Ние апелираме до сите родители да го прифатат вашите деца повеќе.Никој не паѓа од љубов со овој инстант печатење на камерата, обезбедува часа пријатно игра, крајната Божиќ и Роденденски подароци за децата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат