• Неодамнешно
HONGTAI 16/20/25/30/40mm Црно Белата Кука и Јамка Fastener Лента Магија Најлон Налепница Лепило Кука Јамка Дискови Лента за Шиење Силно Лепило (Боја : 30мм Црна)

HONGTAI 16/20/25/30/40mm Црно Белата Кука и Јамка Fastener Лента Магија Најлон Налепница Лепило Кука Јамка Дискови

Buyers rating:
DEN 1176.00

Количина на стоки

Големина : 16/20/25/30/40mm.Функција : Еко-Пријателски.Облик : Лента.Облик : Лента.Број На Модел : Само-Лепило.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Употреба : Shoes Length : 1 meter Color : White/Black Color Size : 16/20/25/30/40mm*1 MColor проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат